Oddělení D 3 – Dynamika a vibrace

Vedoucí:   Ing. Luděk Pešek, CSc.
Zástupce vedoucího:   Ing. Vojtěch Radolf, Ph.D.
Sekretariát:   Martina Nováková

Thumbnail video D3Základní teoretické, numerické a experimentální studium mechanických systémů, identifikace a vibrodiagnostika složitých a nelineárních systémů a problémy interakce tekutiny a pevných těles včetně vibroakustiky.

Projekty

{PROJEKTY}

Vybaveni

JménoTelefonE-mail
Ing. Vítězslav Bula+420 266 053 262bula@it.cas.cz
Jan Cibulka+420 266 053 147cibulka@it.cas.cz
Petr Čertíkcertik@it.cas.cz
prof. RNDr. Miloslav Feistauer, DrSc.+420 266 053 135feist@it.cas.cz
Doc. Ing. Vladimír Fuis, Ph.D.+420 541 142 891fuis@it.cas.cz
Robert Hodboď+420 266 053 833hodbod@it.cas.cz
Ing. Jaromír Horáček, DrSc.+420 266 053 125jaromirh@it.cas.cz
Ing. Štěpán Chládek, Ph.D.+420 266 053 262chladek@it.cas.cz
Ing. Martin Isoz, Ph.D.+420 266 053 441isozm@it.cas.cz
Lucie Jureková+420 266 053 783jurekova@it.cas.cz
Ing. Jan Košina+420 266 053 683kosina@it.cas.cz
Ing. Jan Kozánek, CSc.+420 266 052 032kozanek@it.cas.cz
Doc. Ing. Jiří Krejsa, Ph.D.+420 541 142 885krejsa@it.cas.cz
Ing. Dušan Maturkanič, Ph.D.+420 266 053 147matur@it.cas.cz
Ing. Mohammed Lamine Mekhalfia+420 266 053 822m.mekhalfia@it.cas.cz
Martina Nováková+420 266 053 773novakova@it.cas.cz
doc. Ing. Michal Pásek, Ph.D.+420 549 497 633pasek@it.cas.cz
Ing. Luděk Pešek, CSc.+420 266 053 083pesek@it.cas.cz
Dr. Chandra Shekhar Prasad+420 266 053 018cprasad@it.cas.cz
Ing. Pavel Procházka, CSc.+420 266 053 171proch@it.cas.cz
Ing. Vojtěch Radolf, Ph.D.+420 266 053 121radolf@it.cas.cz
Bc. William Joseph Schumann+420 266 053 803wm@it.cas.cz
Ing. Matěj Stejskal
Doc. RNDr. Petr Sváček, Ph.D.+420 266 053 135svacek@it.cas.cz
doc. Ing. Petr Šidlof, Ph.D.+420 266 053 135sidlof@it.cas.cz
Ing. Pavel Šnábl+420 266 053 771snabl@it.cas.cz
Ing. Petr Šulc, Ph.D.+420 266 053 121sulc@it.cas.cz
Ing. Pavel Švancara, Ph.D.+420 541 142 893svancara@it.cas.cz
Eder Batista Tchawou Tchuisseu, Ph.D.+420 266 053 822ederbtt@it.cas.cz
Ing. Jan Valášekvalasek@it.cas.cz
doc. Ing. Stanislav Věchet, Ph.D.vechet@it.cas.cz
Ing. Evgeniya Voronova+420 266 053 822voronova@it.cas.cz
prof. Ing. Jaroslav Zapoměl, DrSc.+420 597 323 267zapomel@it.cas.cz
Ing. Igor Zolotarev, CSc.+420 266 053 149igor@it.cas.cz