Aerodynamická laboratoř v Novém Kníně

Vedoucí:  
Zástupce vedoucího:  
Sekretariát:  

V Novém Kníně se nachází detašované pracoviště Ústavu termomechaniky AV ČR, ve kterém jsou tři laboratoře:

Projekty

{PROJEKTY}

Vybaveni

JménoTelefonE-mail
Lenka Brožová318401123brozova@it.cas.cz
Karolína Fialová, Bc.318401123
Karel Hlávka318401121hlavka@it.cas.cz
Jakub Kozohorskýjakubk@it.cas.cz
Jan Kozohorský318401126kozohor@it.cas.cz
Martin Plotplot@it.cas.cz
Petr Procházka318401125petrp@it.cas.cz
Pavel Rytych318401125rytych@it.cas.cz
Dana Stejskalová318401126Dana.Stejskalova@it.cas.cz
Jiří Svobodasvobodaj@it.cas.cz
Pavel Svobodapsvoboda@it.cas.cz
Miroslav Vopička318401122vopicka@it.cas.cz