Telefonní seznam

Důležité čísloTelefonE-mail
Sekretariát ředitele+420 266 052 021secr@it.cas.cz
Ústředna (vrátnice)+420 266 053 022
Ekonomický úsek+420 266 053 122blahacek@it.cas.cz
Útvar pro vnější vztahy+420 266 053 154kajprova@it.cas.cz
Knihovna+420 266 053 011knihovna@it.cas.cz
Technická správa areálu+420 266 053 321 hykes@it.cas.cz
Redakce časopisu Acta Technicajournal@it.cas.cz
JménoTelefonE-mail
Antoš Pavel, Ing., Ph.D.+420 266 052 031antos@it.cas.cz
Balázsová Monika, Mgr.
Balda Viktorbalda.v@it.cas.cz
Baran Josef+420 266 052 296baran@it.cas.cz
Bartoš František+420 266 053 365fbartos@it.cas.cz
Bartoš Ondřej, Ing., Ph.D.+420 266 052 024Ondrej.Bartos@fs.cvut.cz
Bejvl Martin, Ing.+420 266 053 588bejvl@it.cas.cz
Bendl Jiří, Ing., DrSc.+420 266 052 006bendl@it.cas.cz
Benešová Barbora, Mgr., Ph.D.+420 266 053 051benesova@it.cas.cz
Blaháček Michal, Ing., Ph.D.+420 266 053 122blahacek@it.cas.cz
Bodnárová Lucie, Ing.+420 266 053 712bodnarova@it.cas.cz
Brejšková Marcela+420 266 052 021marcelab@it.cas.cz
Brosinger Pavel
Broučková Zuzana, Ing.+420 266 052 030brouckova@it.cas.cz
Buchar Jaroslav, prof. Ing., DrSc.
Bula Vítězslav, Ing.+420 266 053 262bula@it.cas.cz
Celný David, Ing.+420 266 052 030celny@it.cas.cz
Cibulka Jan+420 266 053 147cibulka@it.cas.cz
Crhán Martin
Čenský Miroslav, Ing., Ph.D.+420 266 053 282censky@it.cas.cz
Čerňan Martin, Ing.cernan@it.cas.cz
Černická Růžena+420 266 053 064cernicka@it.cas.cz
Černický František+420 266 053 752
Černoch Zdeněk+420 266 053 853cernoch@it.cas.cz
Červ Jan, doc. Ing., CSc.+420 266 052 033cerv@it.cas.cz
Dafalias Yannis, prof.
Dobiáš Jiří, Ing., CSc.+420 266 053 973jdobias@it.cas.cz
Doležel Ivo, prof. Ing., CSc.+420 266 052 058dolezel@it.cas.cz
Duchek Jiří+420 266 053 992
Duška Michal, Ing., Ph.D.+420 266 053 392duska@it.cas.cz
Dvořák Rudolf, Ing., DrSc.+420 266 053 132dvorak@it.cas.cz
Dvořák Miroslav+420 266 053 318
Dvořák David+420 266 053 365
Dvořáková Renata+420 266 053 022
Dvořáková Zuzana, Ing.+420 266 053 144Zuzana.Dvorakova@it.cas.cz
Fedortchenko Alexander I., doc. Ing., DrSc.+420 266 052 303fedor@it.cas.cz
Feistauer Miloslav, prof. RNDr., DrSc.+420 266 053 135feist@karlin.mff.cuni.cz
Fiala Petr+420 318 401 126fiala@it.cas.cz
Fingerhut Tomáš
Formánek Pavel, Ing.+420 266 053 862pavel@it.cas.cz
Frost Miroslav, RNDr., Ph.D.+420 266 053 051mfrost@email.cz
Fuis Vladimír, Doc. Ing., Ph.D.+420 541 142 891fuis@fme.vutbr.cz
Gabriel Dušan, Ing., Ph.D.+420 266 052 026gabriel@it.cas.cz
Grabec Tomáš, Ing.
Gruber Jan, Ing., Ph.D.+420 266 053 572gruber@it.cas.cz
Hajšman Jan
Hála Jindřich, Ing.+420 266 053 303hala@it.cas.cz
Heinzl Zdeněk+420 266 053 992
Hladíková Martina
Hlávka Karel+420 318 401 121
Hlína Jan, RNDr., CSc.+420 266 053 512hlina@it.cas.cz
Hodboď Robert+420 266 053 833hodbod@it.cas.cz
Holý Tadeáš+420 266 052 036holy@it.cas.cz
Hora Petr, doc. Ing., CSc.+420 377 279 652hora@cdm.it.cas.cz
Horáček Jaromír, Ing., DrSc.+420 266 053 125jaromirh@it.cas.cz
Horák František
Hordiyenko Oksana
Hortel Milan, Ing., DrSc.+420 266 053 803hortel@it.cas.cz
Hošek Jan, doc. Ing., Ph.D.+420 266 053 034hosek@it.cas.cz
Hrbek Vojtěch+420 266 053 283
Hrubý Jan, Ing., CSc.+420 266 053 762hruby@it.cas.cz
Hykeš Jaroslav+420 266 053 321hykes@it.cas.cz
Hykl Jiří, RNDr., Ph.D.+420 266 053 282, +420 266 053 732, +420 266 053 353hykl@it.cas.cz
Chaloupecká Hana, Mgr.+420 266 053 203hanach@it.cas.cz
Chlada Milan, Ing., Ph.D.+420 266 053 144chlada@it.cas.cz
Chlada Milan, Ing.+420 266 053 622chladam@it.cas.cz
Chládek Štěpán, Ing.+420 266 053 262chladek@.it.cas.cz
Chomát Miroslav, doc. Ing., CSc.+420 266 053 146chomat@it.cas.cz
Isoz Martin+420 266 053 442isozm@it.cas.cz
Isoz Martin, Ing.+420 266 053 442isozm@it.cas.cz
Jakubcová Michala, Ing., Ph.D.+420 266 053 203michala@it.cas.cz
Janda Vladislav, Ing.+420 266 053 324janda@it.cas.cz
Jaňour Zbyněk, prof. RNDr., DrSc.+420 266 053 273janour@it.cas.cz
Janovská Michaela, Mgr., Dr.+420 266 053 051janovska@it.cas.cz
Joch Jaroslav, Ing., CSc., MBAjoch@it.cas.cz
Jonáš Pavel, RNDr., DrSc.+420 266 052 025jonas@it.cas.cz
Jurčáková Klára, RNDr., Ph.D.+420 266 053 009jurcakova@it.cas.cz
Kajprová Marie, Mgr.+420 266 053 154kajprova@it.cas.cz
Kašová Lucie+420 266 052 035kasova@it.cas.cz
Kellnerová Radka, Mgr., Ph.D.+420 266 053 203kellrad@it.cas.cz
Klášterka Petr+420 377 279 649
Klomfar Jaroslav, Ing.+420 266 053 052, +420 266 053 372, +420 266 053 682klomfar@it.cas.cz
Kluková Zuzana, Mgr.
Kober Jan, Ing., Ph.D.+420 266 053 832kober@it.cas.cz
Kokeš Petr, Ing.+420 266 052 053kokes@it.cas.cz
Kolenčíková Jana+420 266 053 823janka@it.cas.cz
Koller Martin, Ing.+420 266 053 051koller@it.cas.cz
Kolman Radek, Ing., Ph.D.+420 266 053 214kolman@it.cas.cz
Kopačka Ján, Ing.+420 266 053 158kopacka@it.cas.cz
Kopecká Karolína, Bc.+420 266 053 144kopecka.karolina@gmail.com
Kopka Ladislav+420 266 053 344
Kordík Jozef, Ing., Ph.D.+420 266 053 483kordik@it.cas.cz
Košina Jan, Ing.+420 266 053 683, +420 266 053 903kosina@it.cas.cz
Košina Jan, Bc.+420 266 053 822jkosina@it.cas.cz
Kozánek Jan, Ing., CSc.+420 266 052 032, +420 266 053 913kozanek@it.cas.cz
Kozohorský Jan+420 318 401 126kozohor@it.cas.cz
Kozohorský Jakub
Krejcarová Zdeňka+420 266 053 134krejcarz@it.cas.cz
Krejsa Jiří, Doc., Ing., Ph.D.+420 541 142 885krejsa@fme.vutbr.cz
Krofta Josef, Ing., Ph.D.+420 266 053 144krofta@it.cas.cz
Kruisová Alena, Ing., Ph.D.+420 266 053 792alena@it.cas.cz
Kundra Miroslav+420 266 053 909
Lahovská Jana+420 266 053 823jaja@it.cas.cz
Landa Michal, Ing., CSc.+420 266 053 672ml@it.cas.cz
Lepičovský Jan, Ing., DrSc.
Linhartová Diana+420 541 142 854linhartova@fme.vutbr.cz
Louda Petr, Doc. Ing., Ph.D.+420 266 052 027Petr.Louda@fs.cvut.cz
Lukáč Ján+420 266 052 027lukac@it.cas.cz
Luxa Martin, Ing., Ph.D.+420 266 053 352luxa@it.cas.cz
Mach Miloslav+420 377 236 415
Machová Anna, Ing., CSc.+420 266 053 023machova@it.cas.cz
Makrlíková Ladislava+420 377 279 651betakova@cdm.it.cas.cz
Malík Stanislav
Marádová Anežka+420 266 052 049maradova@it.cas.cz
Marek René, Ing.+420 266 053 442marek@it.cas.cz
Maršík František, prof. Ing., DrSc.+420 266 053 322marsik@it.cas.cz
Masák Jan, Ing.+420 266 053 441masak@it.cas.cz
Maturkanič Dušan, Ing., Ph.D.+420 266 053 147matur@it.cas.cz
Mertová Andreamertova@it.cas.cz
Milerová Lucie+420 266 053 145milerova@it.cas.cz
Milota Jaroslav+420 377 279 645
Mochar Dominik, Ing.+420 266 053 442mochar@it.cas.cz
Mračko Michal, Ing.+420 266 053 442mracko@it.cas.cz
Nejezchlebová Jitka, Ing.+420 266 053 712jitkanej@it.cas.cz
Němcová Eva+420 266 053 582nemcova@it.cas.cz
Němec Tomáš, Ing., Ph.D.+420 266 053 152nemec@it.cas.cz
Něnička Václav, RNDr., CSc.+420 266 052 092nenicka@it.cas.cz
Neumann Jiří
Nevrlý Václav, Ing., Ph.D.+420 597 322 872vaclav.nevrly@vsb.cz
Nikl Zbyněk, Ing.+420 266 053 034nikl@it.cas.cz
Nosek Štěpán, Ing., Ph.D.+420 266 053 382nosek@it.cas.cz
Nosková Jana+420 266 052 054noskova@it.cas.cz
Novák Dalibor+420 266 053 962
Nováková Martina+420 266 053 773novakova@it.cas.cz
Nováková Božena+420 597 321 261bozena.novakova@vsb.cz
Nováková Pavlína+420 266 053 263pavlinan@it.cas.cz
Nováková Lenka+420 266 053 063lenkan@it.cas.cz
Novotný Jaroslav, RNDr., Ph.D.+420 266 053 092novotny@it.cas.cz
Okrouhlík Miloslav, prof. Ing., CSc.+420 266 053 202ok@it.cas.cz
Parma Slavomír, Ing.+420 266 053 442parma@it.cas.cz
Pařík Petr, Ing., Ph.D.+420 266 053 441parik@it.cas.cz
Pásek Michal, Doc. Ing., Ph.D.+420 549 497 633pasek.avcr@centrum.cz
Pátek Jaroslav, prom. fyz., CSc.+420 266 053 163patek@it.cas.cz
Patloka Stanislav+420 266 053 953
Pavelka Miroslav+420 266 053 356pavelka@it.cas.cz
Pech Jan, Mgr., Ph.D.+420 266 053 132jpech@it.cas.cz
Pelikán Vladimír, Mgr.+420 377 279 654pelikan@cdm.it.cas.cz
Pešek Luděk, Ing., CSc.+420 266 053 083pesek@it.cas.cz
Peukert Pavel, Ing.+420 266 053 732Pavel.Peukert@centrum.cz
Planková Barbora, Ing.+420 266 052 030plankova@it.cas.cz
Plešek Jiří, Ing., CSc.+420 266 053 213plesek@it.cas.cz
Popelka Pavel+420 266 053 962
Procházka Pavel, Ing., CSc.+420 266 053 171proch@it.cas.cz
Procházka Pavel, Ing., Ph.D.+420 266 053 313prochap@it.cas.cz
Procházka Petr+420 318 401 125
Převorovský Zdeněk, Ing., CSc.+420 266 053 144zp@it.cas.cz
Příhoda Jaromír, prof. Ing., CSc.+420 266 053 824prihoda@it.cas.cz
Pták Svatopluk, Ing., CSc.+420 266 053 973svata@it.cas.cz
Půst Ladislav, Ing., DrSc.+420 266 053 212pust@it.cas.cz
Radnic Tomáš, Ing.+420 266 052 072radnic@it.cas.cz
Radolf Vojtěch, Ing., Ph.D.+420 266 053 121radolf@it.cas.cz
Radolfová Alena, Ing. Mgr.+420 266 053 783radolfov@it.cas.cz
Rešlová Alena+420 266 053 123reslova@it.cas.cz
Rezková Marie+420 318 401 123rezkova@it.cas.cz
Roubíček Tomáš, prof. Ing., DrSc.+420 266 053 342tomas.roubicek@mff.cuni.cz
Rytych Pavel+420 318 401 125rytych@it.cas.cz
Sedlák Prokop, Ing.+420 266 052 074, +420 266 052 074sedlak@it.cas.cz
Sedlák Petr, Ing., Ph.D.+420 266 053 712psedlak@it.cas.cz
Seidlová Blanka+420 266 053 022
Seiner Hanuš, doc. Ing., Ph.D.+420 266 053 712hseiner@it.cas.cz
Semerád Radko, Ing.+420 266 052 053semerad@it.cas.cz
Schreier Luděk, Ing., CSc.+420 266 052 394schreier@it.cas.cz
Skála Vladislav, Ing.+420 266 052 031
Sladký Petr, Ing.+420 266 053 764psladky@it.cas.cz
Slováčková Miluše+420 266 053 783slov@it.cas.cz
Smutná Lenka
Součková Monika, Dr. Ing.+420 266 053 138, +420 266 053 372souckova@it.cas.cz
Stejskalová Dana+420 318 401 126
Stoklasová Pavla, Ing., Ph.D.+420 266 053 051stoklasova@it.cas.cz
Suchý Ondřej, Bc.+420 266 052 025suchy@it.cas.cz
Sváček Petr, doc. Mgr., Ph.D.+420 266 053 135Petr.Svacek@fs.cvut.cz
Svoboda Pavel
Svoboda Jiří
Svobodová Milena+420 266 052 023svobodova@it.cas.cz
Šafář Jiří+420 266 052 005safar@it.cas.cz
Šafařík Pavel, prof. Ing., CSc.+420 224 352 577Pavel.safarik@fs.cvut.cz
Ševčík Martin, Ing.+420 266 053 017sevcik@it.cas.cz
Šidlof Petr, doc. Ing., Ph.D.+420 266 053 135sidlof@it.cas.cz
Šimečková Luciesimeckova@it.cas.cz
Šimek Petr, Ing.+420 266 052 028simek@it.cas.cz
Šimurda David, Ing., Ph.D.+420 266 053 303simurda@it.cas.cz
Šimurková Vladimíra
Škramlík Jiří, Ing., Ph.D.+420 266 052 028skramlik@it.cas.cz
Škuderová Alena, Ing., Ph.D.+420 266 053 803skuder@it.cas.cz
Šmíd Bohuslav, Ing.+420 266 053 764smid@it.cas.cz
Šonský Jiří, Ing., Ph.D.+420 266 052 002soda@it.cas.cz
Štěpánek Ivo, RNDr.+420 377 279 648ivo.stepanek@volny.cz
Štěpánová Luciestepanova@it.cas.cz
Šulc Petr, Ing., Ph.D.+420 266 053 121sulc@it.cas.cz
Švancara Pavel, Ing., Ph.D.+420 541 142 893svancara@fme.vutbr.cz
Švec Petr+420 266 053 702svec@it.cas.cz
Tesař Václav, prof. Ing., CSc.+420 266 052 270tesar@it.cas.cz
Thomasová Martina, Ing.+420 266 053 051
Tittlová Dagmar+420 266 053 320tittlova@it.cas.cz
Tokar Daniel, Ing.+420 266 053 832tokardan@it.cas.cz
Tománková Ruth, PhDr.+420 266 052 000ruth@it.cas.cz
Trávníček Zdeněk, doc. Ing., CSc.+420 266 053 302, +420 266 053 483tr@it.cas.cz
Trnka Jan, Ing., CSc.+420 266 053 763trnka@it.cas.cz
Uhnáková Alena, Ing., Ph.D.+420 266 053 023uhnakova@it.cas.cz
Uruba Václav, prof. Ing., CSc.+420 266 053 414uruba@it.cas.cz
Urubová Marcela, Akad. mal.+420 266 053 943um@it.cas.cz
Valášek Jan, Ing.
Valeš František, Ing., CSc.+420 377 279 650vales@cdm.it.cas.cz
Valouch Viktor, prof. Ing., CSc.+420 266 052 001valouch@it.cas.cz
Varvařovská Milena, Ing.+420 266 053 011milena@it.cas.cz
Večeřa Aleš, Ing.+420 266 053 862veceraa@it.cas.cz
Věchet Stanislav, doc. Ing., Ph.D.vechet.s@fme.vutbr.cz
Veselá Lucie, Mgr.+420 266 052 024vesela@it.cas.cz
Vinš Václav, Ing., Ph.D.+420 266 053 024, +420 266 053 103, +420 266 053 732vins@it.cas.cz
Vlček Václav, Ing., CSc.+420 266 053 402vlcek@it.cas.cz
Vopička Miroslav+420 318 401 122vopicka@it.cas.cz
Voronova Evgeniya, Ing.+420 266 053 822voronova@it.cas.cz
Vrtáček Jiří
Wilhelmová Milena+420 266 053 075wilhelm@it.cas.cz
Zajíc Jiří
Zajíček Antonín+420 318 401 126zajicek@it.cas.cz
Zapoměl Jaroslav, prof. Ing., DrSc.+420 597 323 267jaroslav.zapomel@vsb.cz
Zappe Lubor
Zatloukalová Jana, Ing.+420 266 053 144zatlo.ja@it.cas.cz
Zelinger Zdeněk, prof. Ing., CSc.+420 266 053 046zdenek.zelinger@jh-inst.cas.cz
Zídek Jan, Ing.+420 266 053 712zidek@it.cas.cz
Zima Patrik, Ing., Ph.D.+420 266 053 392zimap@it.cas.cz
Zolotarev Igor, Ing., CSc.+420 266 053 149igor@it.cas.cz
Zoubková Kristýna, Bc.

Footer menu

© 2008 – 2017 Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i.     Facebook  YouTube  RSS