Čtvrtá veřejná soutěž v programu ERC CZ

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) vyhlásilo novou výzvu v programu ERC CZ, která má podpořit kvalitní, ale neúspěšné projekty v soutěžích Evropské výzkumné rady (ERC), které nezískaly financování z evropských prostředků.

  • Cíl programu ERC CZ: podpora excelentního výzkumu na území ČR, a to realizací projektů předložených do některé z výzev Evropské výzkumné rady (ERC), které byly zařazeny v rámci mezinárodního peer review hodnocení prováděného odbornými panely ERC v druhém kole do kategorie A nebo B a nezískaly podporu z evropských prostředků.
  • Soutěžní lhůta, v níž je možné podávat návrhy projektů do veřejné soutěže, začíná 15. června 2019 a končí dne 30. července 2019.
  • Zadávací dokumentaci k aktuální výzvě naleznete zde.

Pro zájemce bude uspořádán informační seminář, a to dne 17. července 2019 v 10:00 hodin v zasedací místnosti č. C081 v budově Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (Karmelitská ul.529/5, Praha 1).

  • Přihlášky zasílejte na e-mail sarka.komendova@msmt.cz. Do předmětu zadejte „ERC CZ-SEMINAR“ a ve zprávě uveďte své jméno, afiliaci a případné dotazy k předložení projektu.
  • Registrace bude možná do naplnění kapacity sálu.

Více informací je k dispozici zde.


Footer menu

© 2008 – 2018 Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i.     Facebook  YouTube  RSS